Skip to main content

Elektroinstalace

Silnoproudá elektroinstalace

Stavíte nebo rekonstruujete rodinný domek? Jste firma, a potřebujete zmodernizovat elektrické rozvody, tak aby vyhovovali současným normám a standardům? Jsme Vám schopni zrealizovat cokoliv se týče silnoproudých rozvodů v menších i větších objektech dle Vašeho přání.

Slaboproudá elektroinstalace (STA, PC, domací kino, telefony)

V současné době jsou již běžnou součástí projektů rozvody televizního a satelitního signálu, počítačových sítí, domácího kina, domácích telefonů a dalších prvků, které nám zpříjemňují a usnadňují každodenní život. Vše toto jsme schopní zajistit a sladit dle požadavků zákazníka.

Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS)

Hromosvody

Revize třídy A, B do 1000V

Nabízíme provedení revizí elektrického zařízení a revizí hromosvodného zařízení na výrobních budovách, kancelářských budovách, halách, skladech, rodinných domech, chatách a na dalších objektech.

Nabízíme taktéž provedení revizí el. nářadí a spotřebičů. Fakturace za revize vychází z ceníků revizních úkonů, je však samozřejmě možno cenu za revizi dohodnout. Při fakturaci podle ceníku automaticky poskytujeme při částkách nad 1000 Kč slevy pro školství, zdravotnictví, kulturu, pro stálé zákazníky a rozsah revidovaného zařízení. Při větším rozsahu slevy až 35%. Neúčtujeme cestovné (účtujeme pouze v případě malých zakázek a velkých vzdáleností).

Zřízení a rekonstrukce odběrných míst

Zajistíme vše, co je potřebné ke zřízení nového odběrného místa el. energie, či zrekonstruujeme starou přípojku tak, aby vyhovovala současným podmínkám odběru.

Zpracovaní projektové dokumentace

Jsme schopni navrhnout a dodat veškerou projektovou a výrobní dokumentaci týkající se elektroinstalačních či elektromontážních prací, zpracovat cenové návrhy a rozpočty.

Cenové nabídky předkládáme zdarma.

Prodej elektromateriálů a elektrospotřebičů

Prodáváme veškerý elektroinstalační materiál. Dále prodáváme elektrospotřebiče, stačí si vybrat v obvyklých maloobchodech a my Vám stejný výrobek dodáme za nižší ceny.

Montáž střech

Firma se od roku 2000 začala zabývat montáží všech typů střešních konstrukcí. Hlavní náplní práce je montáž střech na obytné kontejnery a kontejnerové sestavy. Provádíme též montáže střech na rodinné domky včetně zhotovení svodů a všech klempířských prací.

Tesařské práce

Obklady palubkou

Zhotovujeme obklady vnitřních či venkovních stěn a podbití střech palubkou. Zaměřujeme se zejména na obklady obytných a technologických kontejnerů.

Tesařské rekonstrukce

Provádíme montáže tesařských konstrukcí (pergoly, altány, střešní konstrukce), dle přání zákazníka.

Montáž kontejnerů

Firma rovněž provádí montáže kontejnerů. Montáž se provádí u odběratele. Montuje kontejnerové domy, kontejnerové sestavy a kontejnerové stavby. Kontejnerové sestavy i samostatné kontejnerové stavební či obytné buňky slouží pro použití jako obytné kontejnery a skladové kontejnery.